egeszsegugyi dolgozok 6

Nyírbogdány Község Önkormányzat Képviselő Testületének döntése értelmében Semmelweis-nap, a magyar egészségügy napja (július 01.) alkalmából elismerő oklevelek átadására került sor településünkön.

Az itt dolgozó védőnő, háziorvos, fogorvos, gyógyszerész és a velük együtt dolgozó egészségügyi munkatársak a koronavírus-járvány idején tanúsított helytállásuk, valamint ezen időszak alatt nyújtott kiemelkedő, munkaköri kötelességeiket meghaladó tevékenységeik és folyamatos szolgáltatásaik elismerése jeléül vettek át Díszoklevelet Nyírbogdány polgármesterétől. Az oklevél mellé településünk jegyzője és a képviselő testület tagjai közreműködésével egy-egy ajándékkosár is átadásra került!

Az ünnepségen megköszöntük az elmúlt hónapok áldozatos munkáját, a pandémia alatt végzett tevékenységüket, hiszen ezen időszak alatt, ha nem is a megszokott módon, de az egészségügyi szolgáltatások mindenki számára elérhetőek voltak!

Nyírbogdány Község lakossága nevében köszönjük a munkát, a kitartást!

Köszönet minden egészségügyi dolgozónak, aki az elmúlt hónapokban kitartásáról és elkötelezettségéről tett bizonyságot mindannyiunk érdekében!
Köszönjük!

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató