Nyírbogdány Község Polgármestere a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Nyírbogdány Község Polgármesteri Hivatal jegyző munkakör betöltésére.
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 25.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Főiskola, igazgatásszervezői vagy állam- és jogtudományi doktori képesítés vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképesítés,
  • Közigazgatási szakvizsga,
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • Közigazgatásban szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat és 5 éves vezetői gyakorlat
  • Jegyzői munkakörben szerzett 5 év szakmai tapasztalat
  • A jogviszony létesítésének kötelező feltétele 6 hónap próbaidő vállalása.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • 45/2012. (III.20.) Kormányrendelet 1. melléklete alapján készített fényképes, szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél a megpályázott munkakörrel kapcsolatos elképzelésekről, célokról, bérigény megjelölésével
  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy annak megkéréséről szóló igazolás
  • Iskolai végzettséget és szakvizsga letételét igazoló eredeti okiratok vagy azok másolatai
  • A pályázó nyilatkozatát arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
  • Nyilatkozat az előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség vállalásáról
  • Nyilatkozat cselekvőképességről

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2021. július 1. napjától tölthető be.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lisovszki Tamás polgármester nyújt, a 06-20-211-1624 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Nyírbogdány Község Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1415/2021 , valamint a munkakör megnevezését: jegyző.
  • Személyesen: , Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, 4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázatról Lisovszki Tamás polgármester dönt. A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvántartási jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. május 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
www.nyirbogdany.hu - 2021. május 13.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.nyirbogdany.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2021. május 13.

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu