Menu

Kedves Nyírbogdányiak!

Településünkön a nyári időszak alatt sem állt meg az élet. Két jelentős beruházás is zajlik, amelyek lassan a befejezés szakaszába érnek! A Fő utca járdájának felújítása napokon belül megtörténik. A Képviselő testülettel egyetértésben úgy döntöttünk, hogy a járda felújítását kicsit megtoldjuk és a Kossuth utcai buszmegállóig készül el az új burkolat. A beruházás elkészülte után természetesen nem szeretnénk itt befejezni a felújítási munkákat, a következő időszak feladatai között kiemelten szerepel majd a Kossuth utca járdájának a felújítása is!

jarda kocka

A Petőfi utca, Szabadság utca csapadékvíz rendszerének fejlesztési munkái is a befejező szakaszba léptek, itt még néhány héten keresztül zajlanak a munkálatok. Továbbra is kérem a lakosság türelmét a munkálatok során kialakult kisebb fennakadások miatt! Az időjárás folyamatosan teszteli a vízelvezető rendszer működését, így a kivitelezővel mi is rendszeresen egyeztetünk a jelentkező hibák javítása érdekében. A beruházás még nincs kész tehát az esetleges hibák, hiányosságok javítása ebben az időszakban is zajlik.

A jelenleg zajló fejlesztések településünk és az itt élők mindennapjait könnyítik meg a jövőben! Az idei év további beruházásairól is tájékoztatjuk Önöket hamarosan!

Lisovszki Tamás
polgármester

{gallery}2023/jarda{/gallery}

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató