facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

Menu

karacsony

Örömvasárnapon Buzák Zsolt alpolgármester és Vadászi Mihály képviselő gyújtották meg a harmadik adventi gyertya fényét községünk adventi koszorúján.

Lisovszki Tamás polgármester ünnepi köszöntőjét követően Nagytiszteletű Angyalosy Zsoltné lelkész asszony szolgálata és a Nyírbogdányi Református Egyházközség ünnepi műsora következett: a demecseri Citrom Band karácsonyi koncertje és a református énekkar szolgálata. Köszönet a meghitt, szép műsorért. „Utolsó pillanat” karácsonyi vásárral várták az érdeklődőket a Sion Idősek Szeretetotthonának dolgozói, valamint ínycsiklandó gulyáslevessel is megkínálták a karácsonyi ünnepség vendégeit. A Székely Elek Egyesület diós és mákos bejglivel, forralt borral, teával kínálta a vendégeket. Spanics Róbertné Dankó Ildikónak köszönjük, hogy angyalkának öltözve hozzájárult rendezvényünkhöz. A karácsonyi ünnepséget követően a művelődési ház nagytermében, valamint a Gyártelepen vehették át Nyírbogdány lakosai Nyírbogdány Község Önkormányzata ajándékutalványait.

Áldott adventet Nyírbogdány minden lakójának!

Örömvasárnap

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató