Kedves Érdeklődők!

Piac

A Nyírbogdányi Piac facebook oldalá azért hoztuk létre, hogy bemutassuk Önöknek községünk újonnan átadott modern és színvonalas piacának mindennapjait. Megtisztelő számunkra, hogy ennyien kíváncsiak arra, hogyan telnek a hét napjai az új épület falai között, ezért igyekszünk naprakészen tájékoztatni Önöket az aktuális árusokról, termékeikről, napi akciókról, bízva abban, hogy meglévő és új kereskedőinknek sikerül községünk lakosságának igényeit kielégíteni.

Látogasson el a Piac oldalára: facebooklogo

furott kut tajekoztatas

koronavirus

Nyertes pályázatok

sz2020

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Időjárás

Booked
°
°
°
Nyirbogdany
,
7 napos előrejelzés

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató