Tisztelt Nyírbogdányiak!
Az elmúlt hetekben folyamatosan enyhítették a koronavírus-járvány miatt bevezetett szabályokat. Néhány előírás azonban jelenleg is érvényben van, ezek betartását tartsuk szem előtt! A vírus veszély nem múlt el, annak ellenére, hogy országosan is csökken a fertőzöttek száma. Településünkön eddig megbetegedésről nincs információ, hatósági karanténban 1 fő található a mai napon. Remélhetőleg a következő hetekben a veszélyhelyzet megszűnése után vissza zökkenhetünk a „normál” kerékvágásba. Minden olyan intézkedésről, amely a lakosságot érinti tájékoztatni fogom Önöket.

Felhívom a lakosság figyelmét, hogy 2020. június 13-án a településen Eb oltás zajlik részleteket a nyirbogdany.hu oldalon találhatnak.

Szintén honlapunkról tudhatnak meg többet a megváltozott módon történő lomtalanítással kapcsolatban, kérem tájékozódjanak és szükség esetén keressék a szolgáltatót!

A terveknek megfelelően elindult a Ravatalozó felújítása, a bontási munkák megtörténtek a jövő héten elkezdődhet az új épületrész alapozása. Köszönöm mindannyiuk együttműködését és kérem a további türelmüket is az építkezéssel kapcsolatban.

 

A bankautomata áthelyezése megtörtént, többen észrevehették, hogy folyamatosan dolgoznak a bank munkatársai az üzembe helyezésen. Sajnos az automata még nem működik, de bízom benne, hogy hamarosan újra igénybe veheti a lakosság. Azonnal tájékoztatjuk Önöket amint ez megtörténik.
Az időjárás nem kedvez, a betervezett munkálatok elvégzésének, de az Önkormányzat dolgozói, a közfoglalkoztatottak folyamatosan dolgoznak azon, hogy településünk szépüljön!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Lisovszki Tamás
polgármester

Cikkek

Áramszünet értesítés!

Szolgáltatásaink kiváló minősége és a biztonságos ellátás érdekében folyamatos korszerűsítést hajtunk végre hálózatunkon. A tervszerű fejlesztések elvégzéséhez elengedhetetlen a szolgáltatás időszakos szüneteltetése. Ezért a településükön áramszünet várható a következő időszakban:

Nyírbogdány
UtcaTerületHrsz.Házszám -tólHázszám -ig
DátumIdőpont(tól)Időpont(ig)Megjegyzés
Rákóczi Ferenc utca Egész utca      
2020-07-20 08:00 16:00  
Honvéd utca Egész utca      
2020-07-20 08:00 16:00  
Vörösmarty utca Egész utca      
2020-07-20 08:00 16:00  
Szabadság utca Páratlan házszám   19 51
2020-07-20 08:00 16:00  
Szabadság utca Páros házszám   6 32
2020-07-20 08:00 16:00  
Királykert utca Egész utca      
2020-07-20 08:00 16:00  
Poroshegy utca Egész utca      
2020-07-20 08:00 16:00

Köszönjük megértésüket!

Üdvözlettel:
E.ON Ügyfélszolgálat

Értékes könyv Nyírbogdányról (Megjelent a Kelet-Magyarország napilapban)

– A kerek évforduló mindig kitüntetett pillanata az időnek. Ilyen különleges esztendeje volt Nyírbogdánynak 2019, amikor lakói a tartalmas múltjukra emlékezhettek, illetve arra, hogy a Bogdány településnevet írásban először nyolc évszázaddal ezelőtt említették – jegyezte meg Sallai József, a vaskos, „A 800 éves Nyírbogdány” című kötet szerkesztője.

konyv

Dr. Sallai József | Fotó: Dodó Ferenc

Hozzátette: – Nem csoda, ha ezek hatására mindnyájukat átjárta a jubileumi érzés, amelyet az önkormányzat az ünnepi év eseményeinek a sorával tett maradandóvá.

E színes programsorozat része lett az a döntés is, hogy a képviselő-testület ennek apropóján megjelenteti azt a hiánypótló könyvet, amellyel a település közössége egyszerre tiszteleg az elődök emléke előtt, s mutatja meg önmagát a szűkebb és a tágabb környezetének.

Bővebben ...
Új lehetőség a haza szolgálatában!

katonasag1

katonasag2

Jelentkezés helye: Nyíregyháza, Dózsa György utca 29.
Tel.: 06 42 501 030

Kormányablak nyitvatartás

kormanyablak nyitvatartas

Lomtalanítási információ

Lomtalanitas

furott kut tajekoztatas

koronavirus

Nyertes pályázatok

sz2020

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Hirdetmények

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Időjárás

Booked
°
°
°
Nyirbogdany
,
7 napos előrejelzés

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató