facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

kormanyablakbusz

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Kemecsei Járási Hivatala 2020. március hónapjában mobil kormányablakát a településünkre hozza. A mobil kormányablak egy speciálisan kiépített kisbusz, amelyben a kormánytisztviselők megfelelő informatikai eszközökkel tudják a hozzá forduló ügyfelek részére a személyi okmányok cseréje, pótlása (személy igazolvány, útlevél, jogosítvány, lakcímkártya) ügyintézéseit ellátni. Továbbá a helyszínen lehet ügyfélkapu létrehozásához, aktiválásához segítséget kérni, valamint ott helyben leadni járási hivataloknál intézhető szociális ügyek iratait, kérelmeit.

A mobil kormányablak 4 alkalommal, keddi napokon lesz a településünkön megtalálható, 2 esetben a Gyártelepen, 1-1-esetben a Polgármesteri Hivatal parkolójában és a Sion Idősek Otthonának udvarán.


MOBIL KORMÁNYABLAK BUSZ NYÍRBOGDÁNYI ÜGYFÉLFOGASÁSA 2020. MÁRCIUS HÓNAPBAN:

  • 2020. március 03. (kedd) : 12:00-14:00 ( Gyártelep Közösségi Ház előtt)
  • 2020. március 10. (kedd) : 13:00-15:00 (Nyírbogdány Község Polgármesteri Hivatal Parkolója)
  • 2020. március 17. (kedd) : 12:00-14:00 ( Gyártelep Közösségi Ház előtt)
  • 2020. március 24. (kedd) :  9:00-12:00 (SION Idősek Otthona)

Kérjük a tisztelt lakosságot, hogy használják ki a mobil kormányablak helybeni segítségét, mellyel időt és pénzt tudnak megtakarítani azzal, hogy nem kell beutazniuk a távolabbi kormányablakokhoz, okmányirodához.

Nyírbogdány, 2020. február 27.

Lisovszki Tamás
polgármester

furott kut tajekoztatas

összeíráslogo.2020

koronavirus

Nyertes pályázatok

sz2020

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

Hirdetmények

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Időjárás

Booked
°
°
°
Nyirbogdany
,
7 napos előrejelzés

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató