Arról szeretném tájékoztatni Önöket, hogy a szomszédban zajló háborúnak az adomány gyűjtésen túl településünket érintve is vannak más következményei. A híradásokból értesülhetünk arról, hogy mennyi embernek kell elhagynia otthonát és érkeznek többek között Magyarországra is! A jelenlegi helyzetben Önkormányzatunk a lehetőségekhez mérten próbál segíteni. Jelenleg két családnak biztosítunk szállást és étkezést, arra az időre amíg a helyzet nem változik.

A Baptista Szeretetszolgálat természetesen segíti a bajbajutottakat, így a nyírbogdányi iskola is fontos szerephez jutott. Igazgató Úr tájékoztatása alapján 22 fő többségében gyerek került elhelyezésre az iskola egyik épületében néhány napra. Az Ő elhelyezésüket a Szeretetszolgálat koordinálta. Ez a csoport a mai napon, már el is hagyta településünket!

Amennyiben a települést érintő újabb információk merülnek fel, arról tájékoztatjuk a lakosságot!

Lisovszki Tamás
Polgármester

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

Csaladbarat logo

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

" target="_blank" rel="noopener noreferrer">youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató