don2

A Kemecse város felől 2022. február 13-án (vasárnap) településünkre érkező emlékmenetet a Nyírbogdány településjelző táblánál szeretnénk fogadni a Dózsa György utca végén, előreláthatólag 10 órakor. Kérjük, aki tud, ebben az időben csatlakozzon a menethez, hogy együtt érkezhessünk meg az emlékműhöz, majd a megemlékezést követően az emlékműtől kísérjük tovább a menetet Kék község felé a településünk végét jelző tábláig.

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

Csaladbarat logo

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

" target="_blank" rel="noopener noreferrer">youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató