Tisztelt Nyírbogdányiak!
Az elmúlt hetekben folyamatosan enyhítették a koronavírus-járvány miatt bevezetett szabályokat. Néhány előírás azonban jelenleg is érvényben van, ezek betartását tartsuk szem előtt! A vírus veszély nem múlt el, annak ellenére, hogy országosan is csökken a fertőzöttek száma. Településünkön eddig megbetegedésről nincs információ, hatósági karanténban 1 fő található a mai napon. Remélhetőleg a következő hetekben a veszélyhelyzet megszűnése után vissza zökkenhetünk a „normál” kerékvágásba. Minden olyan intézkedésről, amely a lakosságot érinti tájékoztatni fogom Önöket.

Felhívom a lakosság figyelmét, hogy 2020. június 13-án a településen Eb oltás zajlik részleteket a nyirbogdany.hu oldalon találhatnak.

Szintén honlapunkról tudhatnak meg többet a megváltozott módon történő lomtalanítással kapcsolatban, kérem tájékozódjanak és szükség esetén keressék a szolgáltatót!

A terveknek megfelelően elindult a Ravatalozó felújítása, a bontási munkák megtörténtek a jövő héten elkezdődhet az új épületrész alapozása. Köszönöm mindannyiuk együttműködését és kérem a további türelmüket is az építkezéssel kapcsolatban.

 

A bankautomata áthelyezése megtörtént, többen észrevehették, hogy folyamatosan dolgoznak a bank munkatársai az üzembe helyezésen. Sajnos az automata még nem működik, de bízom benne, hogy hamarosan újra igénybe veheti a lakosság. Azonnal tájékoztatjuk Önöket amint ez megtörténik.
Az időjárás nem kedvez, a betervezett munkálatok elvégzésének, de az Önkormányzat dolgozói, a közfoglalkoztatottak folyamatosan dolgoznak azon, hogy településünk szépüljön!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Lisovszki Tamás
polgármester

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató