facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

Tisztelt Nyírbogdányiak!
Az elmúlt hetekben folyamatosan enyhítették a koronavírus-járvány miatt bevezetett szabályokat. Néhány előírás azonban jelenleg is érvényben van, ezek betartását tartsuk szem előtt! A vírus veszély nem múlt el, annak ellenére, hogy országosan is csökken a fertőzöttek száma. Településünkön eddig megbetegedésről nincs információ, hatósági karanténban 1 fő található a mai napon. Remélhetőleg a következő hetekben a veszélyhelyzet megszűnése után vissza zökkenhetünk a „normál” kerékvágásba. Minden olyan intézkedésről, amely a lakosságot érinti tájékoztatni fogom Önöket.

Felhívom a lakosság figyelmét, hogy 2020. június 13-án a településen Eb oltás zajlik részleteket a nyirbogdany.hu oldalon találhatnak.

Szintén honlapunkról tudhatnak meg többet a megváltozott módon történő lomtalanítással kapcsolatban, kérem tájékozódjanak és szükség esetén keressék a szolgáltatót!

A terveknek megfelelően elindult a Ravatalozó felújítása, a bontási munkák megtörténtek a jövő héten elkezdődhet az új épületrész alapozása. Köszönöm mindannyiuk együttműködését és kérem a további türelmüket is az építkezéssel kapcsolatban.

 

A bankautomata áthelyezése megtörtént, többen észrevehették, hogy folyamatosan dolgoznak a bank munkatársai az üzembe helyezésen. Sajnos az automata még nem működik, de bízom benne, hogy hamarosan újra igénybe veheti a lakosság. Azonnal tájékoztatjuk Önöket amint ez megtörténik.
Az időjárás nem kedvez, a betervezett munkálatok elvégzésének, de az Önkormányzat dolgozói, a közfoglalkoztatottak folyamatosan dolgoznak azon, hogy településünk szépüljön!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Lisovszki Tamás
polgármester

bursa fedlap

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

furott kut tajekoztatas

összeíráslogo.2020

koronavirus

Nyertes pályázatok

sz2020

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Időjárás

Booked
°
°
°
Nyirbogdany
,
7 napos előrejelzés

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató